درباره تزریق چربی در تهران بیشتر بخوانید:

تزریق چربی در تهران : اگر قصد بهبود کانتور بدن خود از طریق تزریق چربی را دارید، باید در قدم اول در یافتن یک کلینیک زیبایی قابل اعتماد که جراحان پلاستیک ماهر را برای طراحی روند درمان برای شما به خدمت گرفته است، دقت عمل لازم و کافی را به کار ببندید. در جلسه هماهنگ شده از سوی کلینیک برای شما، در خصوص اهداف این روش بحث می شود و تعیین می شود که آیا این اهداف از طریق تزریق چربی قابل تحقق است یا روند دیگری مورد نیاز می باشد. کلینیک فرشته با بکارگیری جدیدترین تکنیک ها، عملکرد خود را بر روی ارائه بهترین نتایج به بیمار متمرکز می نماید.

 

تزریق چربی در تهران

 

چه کسانی داوطلب ایده آل تزریق چربی می باشند؟

هرچند تزریق چربی یک روند رو به رشد سریعی است که نتایج زیبایی را ارائه داده و تاثیرات منحصر بفردی را بر جای می گذارد، ولی گزینه مناسبی برای همه افراد محسوب نمی شود. داوطلبین ایده آل تزریق چربی، افرادی هستند که خواستار اضافه کردن حجم طبیعی و ظریف به بدن خود بوده یا خواهان جوانسازی صورت پیر خود می باشند. داوطلبین تزریق چربی باید بنا به دلایل ایمنی، دارای سلامت عمومی خوب باشند. بیماران باید دارای چربی کافی مورد نیاز برای استفاده در ناحیه مورد نظر باشند. به منظور جلوگیری از ایجاد بافت اسکار، محل های برداشت بالقوه چربی محدود می شوند. بیماران باید از این روند انتظارات منطقی داشته و قبل از تصمیم گیری، گزینه های درمان را مورد پژوهش قرار دهند.

روند انتقال چربی چگونه است؟

روند تزریق چربی ، تحت انواع بی حسی ها (موضعی یا عمومی) بر حسب تعداد نواحی تحت درمان و مقدار چربی مورد نظر برای انتقال انجام می شود. انتقال چربی، یک روند سرپایی است که با لیپوساکشن ، معمولاً در شکم، کفل ها یا ران ها آغاز می شود. در طول اولین درمان چربی به آرامی از محل های برداشت، از طریق برش های کوچک استخراج شده و جهت ایجاد کانتور مورد نظر و ایجاد نمایی جذاب از نظر زیبایی در نواحی درمان تزریق می شود.

چربی برداشت شده، به آرامی پالایش شده و برای تزریق آماده می شود. چربی پالایش شده در نواحی زیر تزریق می شود:

  • باسن: برای بهبود حجم و اصلاح گرد بودن و کانتور
  • کفل ها: برای ارتقا دادن شکل اندام
  • صورت: برای پر کردن چین و چروک ها و بازیابی حجم از دست رفته
  • سینه ها یا شکم: برای صاف کردن ناهماهنگی ها
  • نواحی دیگر از قبیل اسکارهای بر جای مانده از تروما

 

تزریق چربی در تهران

 

در برخی موارد پزشک ناحیه درمان را در طول فرایند تزریق بیشتر از حد لازم پر می کند. این بدان علت است که منبع خون برای بخشی از چربی تزریق شده تامین نمی شود و این بافت به تدریج از بین می رود یا توسط بدن جذب می شود و حجم کلی به دست آمده از روند را کاهش می دهد. بنابراین با پر کردن بیشتر ناحیه درمان حجم قابل قبول و مورد انتظار بیمار به دست می آید.

ریکاوری تزریق چربی

تنها برش های ایجاد شده در تزریق چربی آن هایی هستتند که برای لیپوساکشن جهت برداشتن چربی ایجاد می شوند. فرایند تزریق چربی حداقل تهاجمی می باشد. بنابراین افراد حداقل دوره ریکاوری را تجربه می کنند و به سرعت به فعالیت های نرمال خود بازمی گردند.

پس از تزریق چربی بیمار باید یک هفته مرخصی گرفته و استراحت کند. کبودی، تورم و درد عوارض جانبی نرمال می باشند ولی درد را می توان با مصرف داروی مسکن کنترل کرده و پس از یک روز فروکش خواهد کرد.

نتایج به تدریج در یک دوره یک ماهه نمایان شده و تورم فروکش می کند و چربی پیوند زده شده در نواحی درمان به خودی خود رشد پیدا می کند.

آیا نتایج تزریق چربی دائمی است؟

چربی که می تواند در ناحیه درمان شده رشد کند و بعد از روند زنده بماند چندین سال باقی خواهد ماند. این تقریباً برای بخش عمده ای از سلول های انتقال یافته در طول درمان اتفاق می افتد.

حجم به دست آمده از تزریق چربی چقدر است؟

نتیجه ای که می توان از تزریق چربی به دست آورد، به مقدار حجم مورد نظر، محل درمان شده و مقدار چربی موجود برای تزریق وابسته است. شما می توانید در خصوص مقدار حجمی که می توان از چربی موجود، طرح درمان و محل درمان، انتظار داشت با پزشک خود گفتگو کنید.

 

تزریق چربی در تهران

 

آیا با کاهش یا افزایش وزن تغییری در نتایج ایجاد می شود؟

سلول های چربی در طول نوسانات وزن کاهش می یابند و سلول های زنده تزریق شده در ناحیه درمان نیز مثل سایر سلول های چربی در بدن رفتار می کنند. این بدان معناست که در صورت تغییر وزن، نواحی درمان شده نیز مستثنی نبوده و تحت تاثیر این تغییرات قرار می گیرند.

آیا لیپوساکشن در طول روند تزریق چربی به کاهش وزن کمک می کند؟

لیپوساکشن یک روش درمان برای چاقی نیست و تزریق چربی برای افرادی که وزن ثابتی ندارند، گزینه مناسبی محسوب نمی شود. لیپوساکشن می تواند باعث کاهش نقطه ای چربی در نواحی که به رژیم غذایی و ورزش واکنش مثبتی نشان نمی دهند شود، ولی هدف از این روند کانتورینگ بدن است نه کاهش وزن.

بزرگی اسکارهای بر جای مانده از روند تزریق چربی چقدراست؟

علیرغم اینکه درکلیه روندهای جراحی، بر جای ماندن اسکار اجتناب ناپذیر است، ولی تزریق چربی، نتایج فوق العاده ای را از نظر بر جای گذاشتن حداقل اسکار، بدست می دهد. اسکارهای لیپوساکشن ، نسبتاً کوچک بوده و استفاده از کانولای ریز برای تزریق چربی، تقریباً هیچ اسکاری را بر جای نمی گذارد.

روند تزریق چربی چقدر طول می کشد؟

از آنجایی که تزریق چربی یک روند چند جانبه محسوب می شود که می تواند نواحی مختلفی را درمان کند، زمان جراحی در آن متغیر می باشد. اگر روند تنها در نواحی کوچکی انجام شود، تقریباً یک ساعت زمان مورد نیاز است. در روندهای اجرا شده بر روی نواحی بزرگ تر( مثل بزرگ کردن باسن)، حدوداً 4 ساعت زمان مورد نیاز است. این به ویژگی ها جراحی بستگی دارد.

خطرات ناشی از تزریق چربی چیست؟

تمامی جراحی ها خطراتی را به همراه دارند و علیرغم اینکه تزریق چربی یک روند بی خطر است، ولی بیماران باید از عوارض جانبی بالقوه و خطرات جراحی آگاه باشند. برخی از این خطرات عبارتند از:

  • نرخ پایین زنده ماندن سلول های چربی
  • غیر یکنواخت بودن ناحیه درمان
  • خونریزی
  • آمبولی چربی
  • تکلیس شدن

خطرات بیشتر تزریق چربی بسیار نادر بوده و می توان با انتخاب یک کلینیک معتبر برای ارائه خدمات متبحرانه، این خطرات را به حداقل رساند.

اگر قصد تزریق چربی در تهران را داشته و به دنبال بهترین کلینیک هستید ما کلینیک فرشته را به شما معرفی می کنیم. برای مشاهده نمونه کارهای تزریق چربی در تهران و در کلینیک فرشته به صفحه رسمی اینستاگرام این کلینیک مراجعه کنید.