همه چیز در مورد جوانسازی با تزریق بوتاکس

جوانسازی با تزریق بوتاکس : خندیدن، غمگین بودن، خشمگین بودن و شگفت زده شدن صورت شما عضوی از بدن شماست که تمامی این احساسات را به دنیا نشان می دهد. بروز این احساسات در سراسر طول زندگی، چین و چروک ها، خطوط پنجه کلاغی و خطوط خنده را بر جای می گذارد. تمام این علائم احساسات می تواند باعث شود که شما سال ها پیر تر از آنچه هستید به نظر برسید ولی به مدد تکنولوژی پیشرفته دنیای امروز، ما در کلینیک زیبایی فرشته می توانیم به میزان قابل ملاحظه ای با تزریق بوتاکس در تهران چهره جوان تری را برای شما خلق کنیم.

با درمان زیبایی بوتاکس در کلینیک زیبایی فرشته در تهران شما قادرید بهبود چین و چروک های صورت خود را مشاهده کرده و تا 4 ماه پوست صاف تری داشته باشید.

 

جوانسازی با تزریق بوتاکس

 

روند زیبایی بوتاکس چیست؟

روند زیبایی بوتاکس یک داروی تجویزی (سم آنابوتالینوم A) می باشد که در عضلات شما با هدف بهبود چهره و رهایی از خطوط اخم، خطوط پنجه کلاغی و دیگر چین و چروک های دینامیک عمیق تزریق می شود. پزشکان مجرب ما در کلینیک زیبایی فرشته تزریق های بوتاکس را به عنوان یک درمان غیر جراحی برای بهبود این نواحی انجام می دهند.

برای حذف موثر چین و چروک های صورت، بوتاکس به طور موقتی عضلات فعال را خصوصاً در نواحی مستعد برای شکل گیری چین و چروک، فلج می کند. سم بوتولینوم می تواند سیگنال های شیمیایی را که باعث انقباض ماهیچه ها در پی ارسال پیام اعصاب می شوند، مسدود نماید. این امر باعث ریلکس شدن موقتی ماهیچه های صورت که مستقیماً در زیر چین و چروک ها قرار دارند می شود. شما در طول چند ماه شاهد بهبود قابل رویت خواهید بود. افراد 18 تا 65 ساله برای این درمان واجد شرایط می باشند.

نواحی درمان بوتاکس

بوتاکس بر روی چین و چروک ها عمل می کند. اینها چین و چروک هایی هستند که در اثر انقباض ماهیچه ها بوجود آمده و با چین و چروک های استاتیک که در اثر تاثیرات آفتاب و پیری بوجود آمده اند متفاوت می باشند. چین و چروک های استاتیک باید بوسیله فیلرها و ژوویدرم درمان شوند. چین و چروک های دینامیک معمولاً در یک سوم فوقانی صورت که بیشتر حالات صورت در آن ناحیه است، شکل می گیرند. نواحی قابل درمان بوسیله بوتاکس عبارتند از:

  • خطوط روی پیشانی
  • خطوط بین ابروها
  • خطوط لبخند
  • خطوط خنده بین لب و بینی
  • خطوط پنجه کلاغی
  • نواحی گردن

روند بوتاکس چگونه است؟

در اینجا توضیح مختصری از آنچه بیماران مراجعه کننده به کلینیک زیبایی فرشته برای دریافت درمان بوتاکس تجربه می کنند را در اختیار شما قرار می دهیم. بعد از مشاوره کامل و شناسایی نواحی مشکل دار، پزشک در خصوص ترجیح شما برای استفاده از بی حسی در ناحیه درمان سوال می کند. در صورت انتخاب، تزریق به همراه بی حسی موضعی در ناحیه درمان انجام می شود. سپس پزشک مقادیر بسیار اندکی از بوتاکس را در پوست یا زیر ماهیچه در نواحی که چین و چروک ها نمایان هستند تزربق می کند تعداد تزریق ها به دامنه و وسعت ناحیه درمان وابسته است. بوتاکس الزاماً یک درمان سرپایی است که می توان ظرف چند دقیقه آن را به انجام رساند.

 

 

نتایج تزریق بوتاکس

تاثیرات تزریق ها معمولاً چند روز بعد از درمان آغاز می شود. شما متوجه می شوید که چین و چروک های پیشانی، خطوط اخم بین دو ابرو و خطوط پنجه کلاغی کنار چشم ها با تاثیر فلج سازی درمان، آغاز شده و بر روی عضلات پایه اثر خود را نشان می دهد.

نتایج در بیماران مختلف بر حسب متابولیسم فرد، متفاوت است. در یک نقطه خاص، بدن بوتولینوم توکسین را جذب می کند. نتایج آشکار به مدت 3 تا 6 ماه ماندگار می باشند. حتماً با کلینیک فرشته در خصوص زمانبندی و برگزاری جلسه درمان بعدی هماهنگ کنید.

آیا تزریق بوتاکس دردناک است؟

درد و ناراحتی احساس شده در طول روند تزرق بوتاکس در کلینیک زیبایی فرشته معمولاً بسیار جزئی و حداقل می باشد. قبل از تزریق، ناحیه درمان با کرم بی حس می شود.کل روند تنها 10 دقیقه طول می کشد.

فعالیت ماهیچه که باعث ایجاد خطوط اخم بین ابروها و سایر خطوط روی صورت شده است، بطور موقتی کاهش می یابد بنابراین شما می توانید بدون ایجاد چین و چروک، اخم کنید، بخندید، متعجب شوید و لبخند بزنید.

آیا می تواند در طول بارداری تزریق های زیبایی انجام داد؟

اگرچه مطالعاتی در خصوص ارتباط بین تنظیم کننده های عصبی و بارداری انجام نشده است، ولی تصور می شود که چون سم بوتولینوم در یک موقعیت پایدار باقی می ماند تاثیری بر روی بارداری بر جای نمی گذارد. ولی بطورکلی بهتر است زنان باردار در طول بارداری، تزریقی را دریافت نکنند.