درباره لاغری و پیکرتراشی

چگونه می توان یک کلینیک لاغری و پیکرتراشی خوب را از سایر مراکز ارائه دهنده این گونه خدمات تشخیص داد؟ خوب- این کار آسانی نیست ولی از طریق تیم متخصص ما در کلینیک فرشته جهت ارائه خدمات لاغـری و پیکر تراشی ، این امر محقق می شود. تیم تخصصی ما در کلینیک فرشته با تحقیقات جامع، برنامه هایی متناسب با استانداردهای سطح بالا را برای تحقق اهداف شما در زمینه لاغری و داشتن اندامی زیبا، گرد هم آورده اند.

 

لاغری و پیکرتراشی

 

این برنامه ها که شامل کاهش وزن و لاغری و بازگشت به تناسب اندام می باشد، خدمات منحصر به فردی را برای دستیابی به موفقیتی دراز مدت ارائه می دهند. تمامی درمان های ارائه شده در کلینیک فرشته

، شخصی بوده و متناسب با نیازهای فردی شما طراحی و برنامه ریزی شده اند. ما مفتخریم تا به شما در انتخاب بهترین روش ها و طرح های درمان و سازمان دهی نیازهای شما در خصوص لاغری و پیکری تراشی، کمک کرده و خدمات ویژه ای را خدمت تان ارائه دهیم.

کلینیک فرشته به عنوان مرکز ارائه خدمات لاغری و پیکر تراشی در سطح بین المللی، مهارت ها و متدهای روز دنیا را به خدمت گرفته تا بهترین آناتومی را با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دنیا، برای شما به ارمغان آورد.

هدف ما فراهم آوردن برنامه ها و خدمات برای طیف وسیعی از مخاطبین و کمک به آن ها در رسیدن به بیشترین توان بالقوه برای حرکت در مسیر دستیابی به بهترین اندام می باشد. با استفاده از امکانات فوق العاده فراهم شده در این کلینیک، مخاطبان به بهره بردن از این خدمات منحصر بفرد در دستیابی به اندامی زیبا، تشویق خواهند شد.

تکنیک ها و دستگاه های به کارگرفته شده در کلینیک فرشته

از میان سیستم های منحصر به فرد در کلینیک فرشته، سیستم های lpg، کویتیشن، اگزیمیا و شاک ویو به عنوان بهترین تکنولوژی های غیرتهاجمی موجود در سطح دنیا برای ایجاد توازن در اندام و حذف چربی ها در یک فرایند کاملاً طبیعی، نوید از بین رفتن ذخایر چربی اضافی در بدن شما را می دهد.

این تکنیک های لاغری و پیکرتراشی ، وزن اضافی و معایب موضعی پیکر شما را رفع می کند. نتیجه حاصل، دستیابی به پیکری متناسب تر و لاغرتر  با پوستی صاف تر و محکم تر با نمایی کاملاً طبیعی می باشد.

این ها تکنیک هایی هستند که کارشناسان مجرب ما بعد از ارزیابی شخصی اندام شما و با در نظر گرفتن اهداف زیبایی تان، پیشنهاد خواهند کرد.

 

لاغری و پیکرتراشی

 

شاک ویو AWT

لاغری موضعی ، کاهش سایز، اصلاح پوست پرتقالی، درمان سلولیت در ران ها، باسن و شکم در این دستگاه با عبور امواج صوتی از پوست و وارد شدن به سلول های چربی صورت می گیرد.

تکنیک lpg

تکنیک lpg زیبایی را در شما تحریک می کند. این تکنیک، بدن شما را دوباره تراش داده و با کشیدن سلولیت ها و کاهش دادن توده های چربی اضافی در بدن شما، نمای جدیدی را به شما هدیه می دهد.

لاغری با دستگاه کویتیشن

یکی دیگر از دستگاه هایی که کلینیک فرشته مجهز به آن می باشد، دستگاه کویتیشن می باشد که یک دستگاه لاغری و پیکر تراشی بوده، دارای تاییدیه از FDA آمریکا است و مجهز به سیستم کاهش چربی به صورت غیرتهاجمی می باشد.  کاهش سایز و حذف چربی های موضعی از طریق امواج اولتراسونیک به مایع تبدیل شده و در نهایت این چربی ها توسط فرآیند طبیعی بدن جذب و سپس دفع می گردد.

کارشناسان مجرب ما در کلینیک فرشته با کمک این دستگاه قادر به درمان بسیاری از بخش های بدن از قبیل کمر، شکم، باسن، ناحیه ران ها، بازوها، زیر بازوها، چانه و غیره می باشند. این دستگاه یکی از به روزترین محصولات کاهش چربی فضایی است که قادر به حذف سلولیت های سرسخت و کاهش چربی اضافی در بدن شما می باشد.

این دستگاه منحصر به فرد به طور همزمان، می تواند کلاژن زیر پوست را تحریک کرده و پس از ریشه کنی چربی، فرورفتگی ها را پر کرده و به شما پوستی محکم و عاری از سلولیت اعطا نماید. این تکنولوژی یک روش غیر تهاجمی جدید می باشد که به آرامی و به شکلی موثر چربی را در نواحی مورد هدف، کاهش می دهد.

کلینیک فرشته مفتخر است با در اختیار داشتن این سیستم پیشرفته، خدمات لاغری و پیکرتراشی را از طریق یک فرایند تدریجی که به بافت های اطراف هیچگونه آسیبی وارد نکرده و چربی های مزاحم را از بین می برد، به مخاطبین خود ارائه نماید.

 

لاغری و پیکرتراشی

 

دستگاه اگزیمیا

از جمله جدیدترین دستگاه هایی که به منظور کاهش همزمان سایز، رفع شلی پوست و لیفت آن وجود دارد دستگاه اگزیمیا می باشد.

این دستگاه دارای 4 هندپیس لیزر پوریشن، رادیولیفت، میکرودرم و اندو رادیو مگ بوده و برای کاهش سلولیت بسیار مناسب می باشد. این دستگاه کاربرد زیادی به خصوص در نواحی ران ها، پهلو، شکم، بازو، پشت و غبغب دارد.

پروتکل درمان حداقل 7 جلسه می باشد.

درست بعد از اولین جلسه حضور در کلینیک فرشته و دریافت خدمات از سوی کارشناسان با استفاده از این دستگاه و با درمانی آسان و بدون درد برای ارتقاء نمای پوست، خاصیت ارتجاعی و صافی آن به روشی شگفت انگیز، نتایجی واقعی و ممتاز و برجسته را مشاهده خواهید کرد.

ارائه بهترین روش برای لاغری و پیکرتراشی

با توجه به متفاوت بودن آناتومی بدن افراد مختلف، کارشناسان در کلینیک فرشته درست مثل یک میکاپ آرتیست با تصمیم گیری درباره بهترین درمان برای هر فرد و با در نظر گرفتن کلیه دغدغه های شما در نهایت مناسب ترین روش را برای تامین نیازها و انتظارات شما انتخاب می کنند.

کلینیک فرشته با فراهم آوردن کلیه درمان های غیرتهاجمی فوق الذکر ، به عنوان پیشرفته ترین سیستم ها برای روندهای کاهش چربی که روز به روز درحال پیشرفت می باشد و با طراحی فضایی آرام بخش و استاندارد با رعایت دقیق کلیه پروتکل های بهداشتی، در تلاش است تا روش های آسان تری را جهت رفاه حال مخاطبین خود برای درمان مشکلات فیزیکی ناخوشایند، بیابد.

تکنولوژی در زمینه لاغری و پیکرتراشی به سرعت در حال تحول است، بنابراین بهترین درمان، حرکت به سوی هدف با کمک گرفتن از اثرگذارترین درمان های اثبات شده در بازار در مجهزترین کلینیک ها از جمله کلینیک لاغری و پیکرتراشی فرشته ، از گردن تا نوک انگشت پا می باشد.