روش لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد : اگر به دنبال از بین بردن موهای زائد بدن تان هستید، احتمالاً در خصوص تصمیم گیری برای انتخاب بهترین روش برای دستیابی به این هدف، با خود در کشمکش هستید. استفاده از تیغ برای چند بار در یک هفته بسیار وقت گیر بوده و درد ناشی از بریدگی با آن، وصف ناپذیر است.

استفاده از اپیلاتور ها هم احساسی شبیه به حرکت یک لاکپشت را به ما می دهد و وکس کردن هم به خصوص اگر پوست حساسی داشته باشید، آنچنان دردناک است که گاهی غیر قابل تحمل می باشد. خبر بد این است که هرچند همگی این روش ها گزینه هایی برای از بین بردن موقتی مو از روی پوست هستند ولی متاسفانه همیشه دوباره رشد کرده و هیچکدام از آن ها یک پوست صد در صد بدون مو و صاف را به ما نمی دهند.

 

لیزر موهای زائد

 

آیا می خواهید اندکی بیشتر برای داشتن یک پوست بدون مو سرمایه گذاری کنید؟ مراجعه به کلینیک فرشته و استفاده از خدمات لیزر موهای زائد در این مرکز، راه حل فوق العاده مشکل شما می باشد. لیزر موهای زائد ، یک پرتو نور مونوکروماتیک می باشد که از پوست برونی عبور کرده و چرخه تولید مجدد مو در فولیکول را متوقف می کند. این پرتو در ریشه مو نفوذ کرده و بنابراین فولیکول مو را تخریب می نماید بطوری که هرگز دیگر شانس دوباره رشد را پیدا نخواهد کرد.

آیا قصد دارید تحت درمان لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود قرار بگیرید؟ کارشناسان ما در کلینیک فرشته ، هر آنچه را که باید درباره لیزر موهای زائد بدانید، در اختیارتان قرار می دهند.

فواید لـیزر موهای زائد

لیزرها با دقت ، چندین مو را به طور همزمان بدون آسیب زدن به پوست اطراف، مورد هدف قرار می دهند. این روند بسیار سریع بوده و هر پالس لیزر، کمتر از یک ثانیه طول می کشد. ولی آن چیزی که بی صبرانه منتظر دانستن آن هستیم این است که آیا لیزر موهای زائد ، دائمی است؟ باور کنید یا نه، در واقع در یک جلسه همه موهای زائد از بین می روند و لیزر مو حداقل بین 6 تا 8 جلسه به فاصله ماهی یکبار یا یک ماه و نیم یکبار انجام شود تا کاهش موی دائمی و طولانی مدت بدست آید.

لیزر در ناحیه زیربغل، پاها و بیکینی بهترین عملکرد را دارد چون این نواحی، غیر هورمونی بوده و پوست در این نواحی نازکتر و مو ضخیم تر است و می توان به راحتی لیزر را در تمام نواحی بدن با موهای نازک تر مثل صورت، انگشتان و نوک سینه ها مورد استفاده قرار داد.

داوطلب ایده آل برای لیزر موهای زائد ، کسی است که رنگدانه های تیره در موی صورت و بدن داشته باشد. با این حال، به مدد تکنولوژی به روز و لیزرهای جدید، مشتریان دارای موهای روشن و بلوند نیز می توانند انتظار دستیابی به نتایج موفقیت آمیز را داشته باشند. لازم به ذکر است که این روش را نمی توان در دوران بارداری و شیردهی انجام داد.

مراجعه به مراکز قابل اطمینان با متخصصان مجرب در به حداقل رساندن خطرات ناشی از عوارض جانبی، نقش تعیین کننده ای را دارد. کلینیک فرشته با ارائه مشاوره تکمیلی، کلیه اطلاعات لازم را در خصوص روند و نتایج مورد انتظار در اختیار شما قرار می دهد.

 

لیزر موهای زائد

 

چگونه برای لـیزر موهای زائد آماده شویم؟

1 تا 2 روز قبل از لیزر موهای زائد، محل درمان را با تیغ پاک کنید. این کار به نفوذ لیزر در ریشه مو بدون مورد هدف قراردادن موهای واقع در سطح، کمک می کند. موها را حداقل دو هفته قبل از لیزر، وکس نکرده یا با موچین از ریشه در نیاورید چون ریشه مو باید برای تاثیر لیزر بر تخریب کامل مو، وجود داشته باشد. اگر در دوران قاعدگی هستید، به خاطر داشته باشید که در طول درمان، نسبت به درد حساس تر خواهید بود.

در طول درمان چه چیزی مورد انتظار است؟

در کلینیک فرشته از پیشرفته ترین تکنولوژی به روز دنیا برای لیزر موهای زائد استفاده می شود. کارشناسان ما پوشش چشمی را درطول روند در اختیار شما قرار داده و لوسیون یا ژلی را قبل از شروع درمان برای کاهش دادن درد، در ناحیه تحت درمان، استعمال می نمایند.

کارشناس مجرب در کلینیک فرشته با مهارت کامل، دستگاه لیزر را بر روی پوست فشار می دهد. هر پالس کمتر از یک ثانیه طول می کشد. بیشتر افراد دردی را در طول دوره درمان احساس نمی کنند. شاید حسی شبیه به این را داشته باشید که با یک نوار کش مانند، به پوست شما ضربه زده می شود.

در ناحیه درمان شده، از هوای سرد یا رطوبت خنک برای تسکین ناحیه در طول فرایند استفاده می شود. خوشبختانه درمان به سرعت انجام می شود و بسیاری اعتراف کرده اند که درد با این روش درمان، بسیار قابل تحمل تر از سایر روش ها می باشد.

 

لیزر موهای زائد

 

مراقبت های بعد از لـیزر موهای زائد

  • بلافاصله بعد از لیزر موهای زائد، ورزش نکنید.
  • بعد از درمان ممکن است پوست شما قرمز شود که حدوداً 20 دقیقه تا چند ساعت طول می کشد. این کاملاً طبیعی است.
  • در صورت بروز تورم و قرمزی برای نواحی لیزر شده از کرم های زینک و کلوبتازول به صورت همزمان و یا ترمیم کننده بادی استفاده شود.
  • در کل دوران لیزر از داروهایی مانند راکوتان و دکوتان استفاده نکنید.
  • شما می توانید فعالیت های روزمره تان را چند ساعت بعد از درمان، از سر بگیرید ولی کارشناسان ما در کلینیک فرشته به شما توصیه می کنند که انجام فعالیت های خود را در همان روز درمان آغاز نکنید.
  • فولیکول های مو پس از درمان، بسیار حساس شده و ملتهب می شوند و هر فعالیتی که باعث عرق کردن شود می تواند حساسیت و حتی تجمع باکتری در فولیکول ها را تحریک کند. در نتیجه پوست تحریک شده و عفونت می کند.
  • نواحی لیزر شده نباید در معرض سولار و نور مستقیم خورشید قرار بگیرند.
  • طی 24 ساعت ابتدایی بعد از لیزر نباید اقدام به استحمام کنید.

هزینه لـیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک های مختلف، متفاوت است. اگر به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه برای از بین بردن موهای زائد خود هستید، لیزر موهای زائد در یک کلینیک مجهز و پیشرفته همچون کلینیک فرشته ، با ارائه درمانی حرفه ای و با استفاده از دستگاه های بی خطر و بدون اینکه شما را در معرض خطر واکنش های معکوس مثل درد، سوختگی، تورم پوست و غیره قرار دهد، بهترین راه درمان و خلاص شدن از شر موهای زائد را در محیطی آرام و با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی در اختیار شما گذاشته و شما را در تحقق هدفتان یاری می نماید.